Poyraz Servis- İsmail Poyraz

Poyraz Opel Özel Servisi

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde, Küçük Sanayi Sitesinde oto elektronik tamiri ve oto mekanik tamiri alanında uzman ustalarımızla birlikte, Opel özel servisi olarak hizmetler vermekteyiz. İşimizle ilgili, gerekli ustalık belgesine, İSO belgelerine ve en önemlisi 34 yıllık tecrübeye sahibiz.

100 m² kapalı alanında, konusunda uzman destek personeli ile opel genel bakım, mekanik ve elektronik servis hizmetleri veren firmamız; müşteri odaklı iş anlayışıyla, kalitesini her geçen gün bir üst seviyeye taşımaktadır. Opel marka otomobillerin fren, balata ve hidrolik tamiri, buji değişimi, polen filtresi değişimi, triger kayışı değişimi, yağ filtresi değişimi, airbag beyin tamiri, abs beyin tamiri, debriyaj tamiri, balata ayarı, ecu ve motor beyin tamiri gibi oto elektrik ve oto mekanik konularda tüm servis hizmetlerini sunmaktayız. Ayrıca motor analizi, airbag reset ve periyodik bakım konularında da hizmet vermekte, her geçen gün gelişen kalite politikası ve yönetim anlayışıyla, müşterilerimize kusursuz hizmet verme prensibini benimsemekteyiz.

Sektörde var olduğumuz günden bugüne kadar Bursa’da 2000’in üzerinde Opel marka otomobil tamirini yapmış ve kendini ispatlamış bir firmayız. Sizde araçlarınızı güvenilir bir yere emanet ederek haftanın 7 günü 24 saat sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz

Tüm Modeller

Opel marka araçların tüm modelleri

Sürekli Destek

Her daim müşterilerimizin yanındayız

Yedek Parçada Çeşitlilik

Bir çok markadan oluşan yedek parça çeşitliliği

Ekonomik

Her müşterinin bütçesine uygun çözümler

Opel marka araçların bakım aşamaları

Opel Araç Bakımı

 • 1

  Aracın Hazırlanması

  Araç bakım ve tamir işlemlerine hazır hale getirilir.

 • 2

  Arıza tespiti

  Aracın arızasının mekanik, elektrik veya elektronik olduğu mu kontrol edilir

 • 3

  Arıza Tespit Müdahalesi

  Arıza tespit cihazları ile aracın arızası tam olarak belirlenir.

 • 4

  Tamir ve Bakım İşlemleri

  Aracın tamir ve bakım işlemleri uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilir.

Poyraz Bursa Özel Opel Servisi

Hizmetlerimiz