Loader

Bursa Özel Opel Servisi

Bursa Özel Opel Servisi” olarak araçlarınızın her türlü sorunlarına çözüm üretiyoruz.

Hizmetlerimiz arasında ABS tamiri, Opel yağ ve hava filtreleri, yol yardımı, baskı balata, ön takım, periyodik bakım, yedek parça, klima bakımı, elektrik sistemi, debriyaj set, fren ve balata, yağ filtreleri, amortisör, 7-24 servis hizmeti gibi birçok hizmet yer almaktadır.

Araçlarınızda öncelikli olarak can taşıdığınızı kesinlikle unutmamalı ve yola çıkmadan önce mutlaka araçlarınızın bakımlarını yaptırmalısınız.

Kaskolu araçlarınızda cam değişimleri servisimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.
Hizmetlerimizle sizlerin yüzünü güldürmek ve memnuniyetle firmamızdan ayrılmanızı sağlamak bizleri de mutlu etmektedir.

Hizmet aldığınız servisin güvenilirliği çok önemlidir, Konu araç kullanımı ve can güvenliği olunca daha fazla önem taşımaktadır.

Yol yardımı hizmetinden yararlanan müşterilerimiz daha da güvenle yola çıkmaktadır. Opel araç sahipleri her türlü sorunlarında ilk tercihlerini firmamızdan yana kullanarak en doğru kararı vermektedir. Çünkü firmamız araçlarınıza en az sizin kadar önem vermektedir.

Uygun fiyatlarla kaliteli hizmetlerimize ödeme kolaylıklarını da ekleyerek müşterilerimizin memnuniyetini daha da arttırmaktayız.

Uzun yılların tecrübesine sahip olan servisimizde geniş ve eğitimli bir kadroya sahip olarak araçlarınızın sorunlarını kısa zamanda gidermekteyiz. Araçlarınızı günlerce beklemek zorunda kalmadan kaliteli ve profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız siz de tercihinizi servisimizden yana kullanmalısınız.

Bursa Özel Opel Servisi olarak araçlarınızın periyodik bakımları, tamiri ve yedek parça değişimlerinde konusunda uzman ekibimizin itinalı çalışmaları ile en iyi hizmeti sunuyoruz.