Loader

Zafira Toure Servisi Bursa

Opel markalı araçlarınızın sizler için ne kadar değerli ve de önemli olduğunu çok iyi bilen bir firmayız. Bursa Zafira Toure servisi olarak aracınızı aracımız olarak kabul ediyor ve gerekli tüm işlemleri titizlikle yerine getiriyoruz.

Kendi aracına insan nasıl değer verirse; bi zde sizin bize emanet ettiğiniz araca aynen o şekilde bakıyor ve gerekli tüm kontrollerini yapıyoruz. Çünkü bir otomobilin kullanım ömrü ve performansını koruması, iyi bir bakımdan ve profesyonel usta işi bir kontrolden geçmektedir.

Alanında lider ve öncü olma yolunda ilerleyen servisimizde, bu anlamda sizin ve aracınızın ihtiyacı olan tüm işleri eksiksiz ve kusursuz bir şekilde yerine getiriyoruz.

Biz Zafira Toure servisi ve Opel özel servis firması olarak, aracınızı bize emanet etmenizden sonra öncelikli olarak tüm filtreleri eksiksiz bir şekilde orijinal parçalarla değiştiriyoruz. Bunun ardından motor yağı ve direksiyon yağı gibi mutlak değişmesi gereken yağları en kaliteli marka ürünlerle değiştiriyoruz. Tüm motor ve silecek suları eksiksiz bir şekilde kontrol ediliyor ve gerekli olan takviyelerini yapıyoruz.

Profesyonel ve tecrübeli ustalarımız aracınızın diğer check up işlemlerini de son derece dikkatli ve özenli bir şekilde yapacaklar ve ardından aracı sizlere teslim edeceklerdir.

Sizlere her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan firmamız,bunu gerçekleştirmek için teknolojiyi çok yakından takip etmekte ve çalışanlarını bu yönde eğitmektedir.
Bizi arayabilir ve avantajlı bakım paketlerimizden en uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz.